Výtvarná soutěž ke DNI ZEMĚ VI.ročník


Výsledky soutěže

Jak to vypadalo na školách



Výsledky

Kategorie : MŠ - Jaro : výsledky :celkem došlo 113 prací ze 17 MŠ

1) Štěpán Buzek - MŠ Nadějkov
2) B. Průšová - MŠ Světlogorská
3) Dorián Řehák - 14. MŠ Tábor
4) Věra Šimotová - MŠ Měšice
5) Tomáš Jerz - MŠ Nadějkov

ZŠ - 1.- 3. ročník Téma - Stromy

1) Tomáš Štanzl - ZŠ Čekanice
2) Milan Vogel - ZŠ Košice
3) Lucka Dvořáková - ZŠ Chotoviny
4) Pavel Dudák - ZŠ Planá n. L.
5) Radka Smetanová - ZŠ Chotoviny

ZŠ - 4.- 6. ročník - Téma - Ptáci

1) Markéta Ivanišová - 6. ZŠ Tábor
2) Anna Nečasová - ZŠ Zálší
3) Ida Taušlová, Michaela Tomková, Veronika Tomková - 3. ZŠ Tábor
4) Pavel Mrázek - ZŠ Ml. Vožice
5) Šárka Drdová - Ml. Vožice

ZŠ - 7.- 9. ročník Fotosoutěž : Téma - Strom - klikni pro ukázku

1) Jana Borkovcová - Tábor
2) Veronika Jiroutová - ZŠ Chýnov
3) Tomáš Malina - ZŠ Ml. Vožice
4) Eva Širerová - ZŠ Zborovská Tábor
5) Veronika Jiroutová - ZŠ Chýnov

V kategorii Základních škol se zapojilo 29 škol - 47 fotografií a 347 ostatních (malba, kresba, koláž).

Děkujeme všem autorům za účast v soutěži. VI. ročník byl počtem zúčastněných škol i počtem prací zdaleka nejvydařenější.





Den Země na školách

a) 8. ZŠ Tábor
b) ZŠ Chýnov - klikni

ad 8. ZŠ

Den Země na 8. ZŠ Tábor proběhl dne 12.4.2002. Do akce se zapojila celá škola - cca 500 žáků a všichni vyučující, kteří měli celodenní program po třídách (ročnících)

1) Beseda 8. a 9. ročník
    místo - učebna přírodopisu
    beseda s p. Bumerlem - pracovníkem Referátu ŽP OÚ Tábor
2) Botanická zahrada Tábor 7. ročník
    místo - Botanická zahrada
    přírodov. soutěž připravená studenty SzeŠ
3) Čistírna odpadních vod ,,Na Mělké,, 3. ročník
    exkurze
4) Dravci 4. a 5. ročník, 8. a 9. ročník
    místo - areál hřiště před školou
    letová ukázka dravců a sov s výkladem (cca 70 minut)
5) Ekohry 1. a 2. ročník
    místo - školní pozemek (škola)
    jednoduché ekolog. hry a aktivity pro nejmenší
6) Knihovna 3. ročník
    povídání o knihovně a knihách s přírodovědným obsahem
7) Kreslení 1. a 2. ročník
    místo - před školou
    kreslení křídou po betonových zdích, soutěž o nejhezčí obrázek
    ceny věnovala Hypernova
8) Výroba ručního papíru 2. až 5. ročník
    místo - školní dílny
    výroba recyklovaného papíru
9) Naučná stezka Pintovka 6. ročník
    místo : Naučná stezka Pintovka v Táboře
    zajištěno ve spolupráci s 5. ZO ČSOP Tábor - průvodce
10) Sběrný dvůr RUMPOLD 7. ročník
    místo : Tábor - Klokoty
    prohlídka sběrného dvora
11) Sportovní soutěže s ekolog. náměty 8. a 9. ročník
    místo - tělocvična
    hodina sportovních aktivit
12) Sázení stromků všechny třídy školy
    místo - areál školy
    sázení našich původních dřevin, každá třída si zasadí svůj vlastní strom opatřený cedulkou (javor, modřín, dub, buk, habr, jírovec, vrba, ….)



Copyright© Korda, 4.3.2003, 2135.