Poznej a chraň - rok 2002

Harachovka 28.září 2002

Mladší (3.-5. ročník)
Účastníků 17
Družstev 6

Pořadí :
1) ZŠ Planá n.L. - 40 bodů - Martin Melena, Petr Sládek, Anežka Hálová
2) 8. ZŠ Tábor - 40 bodů - František Novotný, Jiří Strouhal, Petr Varvařovský
3) Škopíček (5. ZO ČSOP) - 36 bodů - Václav Mindl, Michal Hořejš
4) Škopíček - 34 bodů - Jana Flachsová, Lucie Smržová, Martin Jírovec
5) 8. ZŠ Tábor - 34 bodů - Lenka Oulická, Radim Láznička, Martina Dudáková
6) Vlčata ZŠ Chýnov - 33 bodů - Lucie Douchová, Barbora Betáková, Petr Šedivý

Vítězové mladší kategorie z Plané
Vítězové mladší kategorie z Plané

Starší (6.-9. ročník)
Účastníků 43
Družstev 16

Pořadí :
1) Vlčata ZŠ Chýnov - 48 bodů - Ver. Čulíková, Jana Hejná, Radka Šmejkalová
2) Vlčata ZŠ Chýnov - 44 bodů - Josef Doležal, Jan Hruška
3) Vlčata ZŠ Chýnov - 42 bodů - Petra Princová, Klára Jedličková, Petra Čekalová
4) Vlčata ZŠ Chýnov - 41 b - Monika Nováková, Tereza Janů, Barbora Tůmová
5) II.ZŠ Veselí n. L. - 40 b - Filip Škarda, Pavel Kuchánek, Aleš Ferra
6) Vlčata ZŠ Chýnov - 39 b - Kuchařová Hana, Simandl Lukáš, Štroufová Veronika
7) 8. ZŠ Tábor - 36 b - Martin Kropáček, Rostislav Vlas
7) ZŠ Borotín - 36 b - Jaroslav Karda, Lenka Kardavá, Jiří Zíka
9) Vlčata ZŠ Chýnov - 35 b - Václav Sváček, Tomáš Hrubant, Tomáš Brtna
9) ZŠ Planá n.L. - 35 b - Martin Hruška, Ladislav Kolář
11) ZŠ Planá n.L - 34 b - Lucie Melenová, Hana Rýcová, Simona Dvořáková
12) ZŠ Planá n.L - 33 b - Žaneta Sejková, Jitka Pospíšilová, Michaela Nováková
13) ZŠ Planá n.L - 29 b - Pavel Janovský, Michal Vočadlo
14) 8. ZŠ Tábor - 22 b - Lenka Hlináková, Simona Heřmánková
14) 8. ZŠ Tábor - 22 b - Adriana Novotná, Denisa Jindová, Jan Smažík
16) ZŠ Chýnov - neklasifikováno (cena útěchy)

Vítězky starší kategorie z Chýnova
Vítězky starší kategorie z Chýnova

Hlavní cenu - putovní poháry - si odvezla vítězná družstva.

A ještě jednou vítězné družstvo starších na stanovišti živé přírody - Poznej podle vůně
A ještě jednou vítězné družstvo starších na stanovišti živé přírody - Poznej podle vůně


Další ročník soutěže se bude konat 4.10.2003 opět na Harachovce.
Opět se začíná v 9.00, znovu se soutěží v kategorii mladší (3. - 5. ročník) a starší (6. - 9.ročník)

5. ZO ČSOP Tábor - pořadatel soutěže děkuje všem.



Copyright© Korda, 10.03.2003, 937.